EKOLOGIŠKAS JOGURTAS

Kas Yra Ekologiškas Jogurtas?

Tai sveikas pieno produktas, pagamintas iš pieno, gaunamo iš ekologiškai augintų karvių. Šį jogurtą išskiria jo atitikimas ekologiškos žemės ūkio praktikoms. Jis gaminamas be sintetinių hormonų, antibiotikų ar pesticidų naudojimo karvių pašarinėje. Taip jogurtas tampa švariu, natūraliu ir be jokių dirbtinių priedų. Ekologiškas jogurtas yra maistingas pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą produktų kokybę ir aplinkai draugiškus pieno produktus.

Įdomus faktas apie ekologišką jogurtą

Ar žinojote, kad šis jogurtas gali būti tvarus pasirinkimas jūsų pusryčiams? Ekologiškas pieno ūkininkavimas skatina aplinkai draugiškas praktikas, tokias kaip sumažintas vandens sunaudojimas ir minimalus poveikis aplinkai. Pasirinkdami ekologišką jogurtą, jūs remiate ekologiškesnę ir aplinkai draugiškesnę pieno pramonę.

Gamybos etapai

Ekologiško jogurto gamyba apima keletą svarbių etapų. Ji prasideda nuo ekologiškai auginamų karvių pieno rinkimo. Šis pienas yra pasterizuojamas ir tada rauginamas su gyvomis aktyviomis kultūromis, kad susidarytų jogurtas. Ekologiškas jogurtas gaminamas tuo pačiu tradiciniu metodu kaip ir įprastas jogurtas, tačiau su griežtu dėmesiu ir naudojant ekologiškus, aukštos kokybės ingredientus be sintetinių priedų.

Privalumai vartotojams

Vartotojai pasirinkdami ekologišką jogurtą, gauna daugybę privalumų, įskaitant:

icon_nutrition

Maistinė vertė

Ekologiškas jogurtas yra turtingas esminėmis maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip kalcis ir probiotikai, skatinantys virškinimą.

icon_noadditives

Švarumas

Šis jogurtas yra laisvas nuo dirbtinių hormonų, antibiotikų ir pesticidų, siūlantis švaresnį ir saugesnį pieno produktą.

icon_tasty

Puikus skonis

Pagamintas iš aukštos kokybės natūralių ingredientų, ekologiškas jogurtas turi šviežią ir gardų skonį.

icon_environmental

Parama tvariam žemės ūkiui

Pasirinkdami ekologišką jogurtą, skatinate tvarias ir aplinkai draugiškas žemės ūkio praktikas, kurios yra naudingos planetai.

Ekologiško Jogurto Kokybė, Gaminamo ES:

Europos Sąjungoje ekologiškas jogurtas laikomas pasitelkiant griežtus kokybės standartus. „ES ekologiškas“ ženklas užtikrina, kad produktas atitinka šiuos aukštus standartus. Šis jogurtas, pagamintas ES, yra griežtai kontroliuojamas kokybės standartų viso gamybos proceso metu (nuo karvės iki puodelio). Vartotojai gali pasitikėti, kad perka aukščiausios kokybės produktą, kuris atitinka aukščiausius saugumo standartus.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt