NATŪRALIŲ VAISIŲ SULTYS

Kas Yra Šalto Spaudimo, Nepasterizuotos Sultys?

Tai sultys, gautos naudojant specialų išgryninimo metodą, vadinamą šalto spaudimo metodu. Skirtingai nei įprasti sulčių gavimo metodai, kurie naudoja šilumą arba centrifuginę jėgą, šalto spaudimo metu spaudžiamas vaisius arba daržovės be jokio šilumos generavimo. Šis metodas padeda išsaugoti natūralius skonius, spalvas ir maistingas medžiagas, esančias produkte.

Įdomus Faktas Apie Šalto Spaudimo, Nepasterizuotas Sultis

Ar žinojote, kad šalto spaudimo, nepasterizuotos sultys dažnai vadinamos „gyvosiomis sultimis“. Ši pravardė kilo iš to, kad sultys pagamintos iš šviežių ir gyvų vaisių bei daržovių, kurie žinomi dėl savo fermentų, vitaminų ir mineralų turinio.

Gamybos etapai

Šalto spaudimo, nepasterizuotų sulčių gamyba paprastai apima šiuos etapus:

icon_harvest

Derliaus nuėmimas

Atrinktos šviežios ir prinokusios vaisių ar daržovių rūšys atidžiai paruošiamos sulčiavimui, užtikrinant aukštą kokybę ir skonį.

icon_washing

Paruošimas

Produktas kruopščiai plaunamas ir, atsižvelgiant į konkretų sulčių receptą, gali būti nulupamas arba išvalomas nuo sėklų.

icon_coldpressing

Šalto spaudimo metodas

Paruošti produktai dedami į hidraulinį spaustuvą, kuris švelniai daro slėgį, išgaudamas sultis be jokio šilumos ar deguonies poveikio. Šis metodas padeda išlaikyti maistingas medžiagas ir skonį.

icon_packaging

Buteliavimas ir pakuotė

Gautos sultys nedelsiant išpilstomos į butelius ir supakuojamos hermetiškose talpyklose, kad išlaikytų šviežumą ir kokybę. Gali prireikti šaldymo arba šaldiklio naudojimo, kad sulčių galiojimo laikas būtų ilgesnis.

Vartojimo naudos

icon_nutrition

Maistingų medžiagų gausa

Šalto spaudimo metodas padeda išsaugoti natūralius vaisių ir daržovių vitaminus, mineralus ir fermentus, užtikrinant, kad kiekvienu gurkšniu gausite koncentruotą maistinių medžiagų dozę.

icon_tasty

Ryškus skonis

Švelnus išgryninimo procesas išlaiko autentiškus vaisių ir daržovių skonius bei ryškias spalvas, suteikdamas jums skanesnį ir malonesnį sulčių patyrimą.

icon_helthierchouce

Nauda sveikatai

Manoma, kad šalto spaudimo, nepasterizuotos sultys padeda gerinti virškinimą, detoksikuoti organizmą ir skatina bendrą sveikatą bei gerovę. Tai taip pat patogus būdas į savo mitybą įtraukti įvairių vaisių ir daržovių.

Šalto Spaudimo, Nepasterizuotų Sulčių Kokybė, Gaminamų ES Teritorijoje:

Europos Sąjunga (ES) turi griežtus reglamentus ir standartus, kurie užtikrina maisto produktų kokybę ir saugumą, įskaitant šalto spaudimo, nepasterizuotas sultis. Gamintojai ES laikosi griežtų higienos normų, naudoja aukštos kokybės produktus ir vykdo griežtus gamybos procesus, kad išlaikytų sulčių vientisumą. Pasirinkdami šalto spaudimo, nepasterizuotas sultis, pagamintas ES teritorijoje, vartotojai gali būti tikri dėl jų kokybės ir pasitikėti, kad jos atitinka aukščiausius gamybos ir saugos standartus.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt