TRAKIJOS VYNAI

Bulgarija yra šalis turtinga savo istorija, kultūra ir garsėja puikiais vynais. Iš įvairių Bulgarijos vynų rūšių ypatingą vietą užima Trakijos regiono vynai, pažymėti Saugomos Geografinės Nuorodos (SGN) ženklu. Su šimtmečiais vystyta vyno gamybos patirtimi, šie vynai, besiremiantys senovės Trakijos civilizacijos palikimu, atspindi išskirtinį skonį ir teikia vartotojams unikalų ir išskirtinį skonio malonumą.

Trakijos Regiono Vynai, Pažymėti SGN

Tai yra vynai pagaminti Bulgarijos regiono istorinėje Trakijos regiono širdyje. Saugoma Geografinė Nuoroda užtikrina, kad šie vynai turi išskirtinių savybių, kurias veikia regiono unikalus klimatas ir tradicinės vyno gamybos praktikos. Tai yra kilnumo ir kokybės garantija, suteikianti vartotojams pasitikėjimą jų pasirinktu vynu.

Privalumai vartotojams:

icon_sgi

Autentiškumas

Trakijos regiono vynai, pažymėti SGI ženklu, glaudžiai susiję su turtinga regiono vyno gamybos tradicija, suteikdami vartotojams autentišką Bulgarijos kultūrinio ir istorinio paveldo skonį.

icon_sgn

Kokybės užtikrinimas

SGN sertifikatas garantuoja, kad laikomasi griežtų gamybos standartų: nuo vynuogių auginimo iki vyno gamybos. Šis atidus procesas užtikrina nuolatinę kokybę, leidžiančią vartotojams mėgautis ypatingais vynais, turinčiais išskirtinį charakterį ir skonį.

icon_wine

Teruaro išraiška

Trakijos regiono vynai kuriami siekiant atskleisti regiono teruaro unikalumo bruožus, įskaitant konkrečią dirvožemio sudėtį, klimatą ir vyno veisles. Tai suteikia vynams išskirtinį regiono skonį ir aromatą, kuris vartotojams palieka tikrai įsimintiną patirtį.

Trakijos Regiono Vynų, Pažymėtų SGN:

Trakijos regiono vynai, pažymėti SGN, gali pasigirti Bulgarijos naryste Europos Sąjungoje, laikantis ES griežtų vyno gamybos ir etiketės reikalavimų. Tai užtikrina, kad vartotojai gali pasikliauti šių vynų kokybe ir autentiškumu. ES standartai apima įvairius aspektus, įskaitant vynuogių auginimą, vyno gamybos procesus, brandinimo technologijas ir buteliavimo procedūras. Be to, ES narystė užtikrina prieigą prie modernių vyno gamybos technologijų ir žinių dalinimosi, prisidedant prie nuolatinio vyno kokybės tobulinimo.

Trakijos regiono vynai, pažymėti SGN, atspindi Bulgarijos vyno gamybos viršūnę, įkūnydami senovės Trakijos civilizacijos esmę ir regiono unikalų teruarą. Su SGN sertifikatu šie vynai garantuoja vartotojams autentiškumą, ypatingą kokybę ir išskirtinę Bulgarijos vyno gamybos paveldo išraišką.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt