EKOLOGIŠKI GLOTNUČIAI

Kas yra ekologiški kokteiliai?

Tai skanūs ir maistingi mišiniai iš šviežių vaisių, daržovių ir kitų sveikų ingredientų, kurie yra auginti ir perdirbti atsižvelgiant į griežtus ekologiškos žemės ūkio praktikos standartus. Ekologiškus kokteilius iš kitų išskiria įsipareigojimas naudoti tik natūralius, be chemikalų ir tvarius ingredientus. Šie kokteliai yra laisvi nuo sintetinių pesticidų ir trąšų, todėl jie yra sveikesnis pasirinkimas sąmoningiems vartotojams.

Įdomus faktas apie ekologiškus kokteilius

Ar žinojote, kad ekologiški kokteliai naudingi ne tik jūsų sveikatai, bet taip pat ir aplinkai? Ekologiški žemės ūkio metodai skatina dirvožemio ir biodinamikos išsaugojimą, mažindami anglies antspaudą ir skatinant tvarų žemės ūkį. Pasirinkdami ekologiškus kokteilius jūs ne tik naudojatės sveikata, bet taip pat ir remiate žalesnę planetą.

Gamybos etapai:

Ekologiškų kokteilių gamyba apima kelis svarbius etapus. Viskas prasideda atidžiu ekologiškų, negenetiškai modifikuotų vaisių ir daržovių pasirinkimu. Šie ingredientai yra derinami aukščiausios kokybės skoniui ir maistingumui užtikrinti. Po valymo ir paruošimo jie yra sumaišomi į nuostabius kokteilius. Kiekvienas žingsnis procese yra griežtai stebimas, kad išlaikytų aukščiausius ekologiškumo standartus.

Privalumai vartotojams

Vartotojai, pasirenkantys ekologiškus kokteilius, gauna daugybę privalumų.

icon_helthierchouce

Geresnė sveikata

Ekologiški ingredientai turi daugiau būtinųjų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralinių medžiagų, skatinant bendrą gerovę.

icon_noadditives

Be kenksmingų chemikalų

Ekologiški kokteiliai yra laisvi nuo kenksmingų sintetinių chemikalų ir priedų, dažnai randamų konvencinėse prekėse.

icon_tasty

Nepaprastas skonis

Aukštos kokybės, prinokusių ingredientų naudojimas suteikia beprecedentį skonį ir šviežumą.

icon_environmental

Aplinkosaugos atsakomybė

Pasirinkdami ekologišką produktą, vartotojai remia aplinkai draugiškus žemės ūkio metodus ir mažina pesticidų naudojimą.

Ekologiškų Kokteilių Kokybė, Gaminamų ES:

Europos Sąjunga nustatė griežtus reguliavimo standartus ekologiškų maisto produktų gamybai, užtikrindama, kad visi šie produktai, įskaitant kokteilius, atitiktų aukščiausius standartus. Ekologiškų kokteilių, pagamintų ES, gamyba yra vertinama griežta kokybės kontrole, nuo ingredientų auginimo iki galutinio produkto. Vartotojai gali pasikliauti „ES ekologiškas“ ženklu, kuris rodo produkto patikimumą ir atitikimą ekologiniams principams.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt