EKOLOGIŠKAS SŪRIS

Kas Yra Ekologiškas Sūris?

Aukštos kokybės pieno produktas, pagamintas iš ekologiškai auginamų karvių ar ožkų pieno. Šio sūrio esmė yra jo atitikimas ekologiškiems žemės ūkio principams. Tai apima gyvūnų maitinimą ekologiškais pašarais, apribojimą naudoti sintetinius hormonus ir antibiotikus bei vengimą cheminių pesticidų naudojimo pašaruose. Rezultatas – sūris, kuris yra laisvas nuo dirbtinių priedų ir gaminamas laikantis tvarumo bei gyvūnų gerovės principų.

Įdomus faktas apie ekologišką sūrį

Ar žinojote, kad ekologiškas sūris gali būti tvaraus žemės ūkio dalis? Ekologiškas pieno ūkininkavimas skatina atsakingą žemės ūkio valdymą, sumažintą vandens sunaudojimą ir biologinės įvairovės išsaugojimą. Pasirinkdami šį sūrį ne tik mėgaujatės skaniu užkandžiu, bet ir remiate aplinkai draugiškas praktikas.

Gamybos Etapai

Ekologiško sūrio gamyba apima kelis svarbius žingsnius. Ji prasideda nuo pieno, gaunamo iš ekologiškai auginamų gyvūnų, užtikrinant, kad jie būtų auginami pagal ekologiškus žemės ūkio principus. Po pasterizacijos pienas kultivuojamas natūraliomis bakterijomis, tada jis sukietėja ir yra brandinamas iki tobulumo. Viso proceso metu ekologiško sūrio gamyba išlaiko griežtą įsipareigojimą naudoti ekologiškus, aukštos kokybės ingredientus ir tradicinius sūrio gamybos metodus.

Privalumai vartotojams

Vartotojai pasirinkdami ekologišką sūrį, gauna daugybę privalumų.

icon_tasty

Išskirtinis skonis

Ekologiškas sūris pasižymi turtingu ir gausiu skoniu dėl naudojamo aukštos kokybės pieno ir tradicinių sūrio gamybos metodų.

icon_noadditives

Švarumas

Šis sūris yra laisvas nuo sintetinių hormonų, antibiotikų ir cheminių pesticidų, todėl jis yra švaresnis ir saugesnis pasirinkimas.

icon_nutrition

Maistinė vertė

Ekologiškas sūris yra geras esminių maistinių medžiagų šaltinis, tokių kaip kalcis ir baltymai.

icon_environmental

Tvarumas

Pasirinkdami ekologišką sūrį, vartotojai skatina ekologišką ir tvarų žemės ūkį.

Ekologiško Sūrio Kokybė, Gaminamo ES:

Europos Sąjunga taiko griežtus reguliavimo standartus ekologiškiems maisto produktams, užtikrindama, kad visi šie produktai, įskaitant sūrį, atitiktų aukščiausius standartus. Ekologiškas sūris, gaminamas ES, yra nuolat kontroliuojamas griežtomis kokybės kontrolės priemonėmis visais gamybos etapais. „ES ekologiškas“ ženklas užtikrina produkto patikimumą, atitikimą ekologiškiems principams ir griežtų saugumo standartų laikymąsi.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt