EKOLOGIŠKAS ŠOKOLADAS

Kas Yra ekologiškas šokoladas?

Gardus skanėstas, pagamintas iš kakavmedžių pupelių, kurie buvo auginami naudojant ekologiškus ir tvarius žemės ūkio metodus. Ekologiško šokolado gamyba apima sintetinių pesticidų ir cheminių medžiagų vengimą, sąžiningos prekybos skatinimą ir užtikrinimą, kad kakavmedžių augintojų gerovė būtų išsaugota. Tai yra įsipareigojimas gaminti aukštos kokybės šokoladą, gerbiant aplinką ir bendruomenes, dalyvaujančias gamyboje.

Įdomus faktas apie ekologišką šokoladą

Ar žinojote, kad šis šokoladas gali būti saldus ir tvarus pasirinkimas? Ekologiškas kakavmedžių auginimas skatina biologinės įvairovės išlaikymą, skatinant pasėlių auginimą, kuris padeda išlaikyti įvairius ekosistemos elementus. Pasirinkdami ekologišką šokoladą ne tik mėgaujatės gardžiu skanėstu, bet ir remiate aplinkai draugiškas praktikas.

Gamybos etapai

Ekologiško šokolado gamyba apima kelis svarbius etapus. Viskas prasideda nuo atidaus ekologiškų kakavmedžių pupelių pasirinkimo, kurios buvo augintos be sintetinių pesticidų ar cheminių trąšų. Po derliaus nuėmimo, pupelės yra fermentuojamos, džiovinamos, skrudinamos, o tada malamos, kad būtų gauta kakavos masė. Ji yra maišoma su ekologiškais saldikliais ir kitais ingredientais, kad būtų sukuriami skanūs ir ekologiški šokoladiniai batonėliai, triufeliai ar kitos saldumynų rūšys.

Privalumai vartotojams

Vartotojai, pasirenkantys ekologišką šokoladą, gali mėgautis įvairiais privalumais.

icon_tasty

Grynas skonis

Ekologiškas šokoladas pasižymi turtingu ir natūraliu kakavos skoniu dėl naudojamų aukštos kokybės kakavmedžių pupelių ir natūralių ingredientų be dirbtinių priedų.

icon_noadditives

Švarumas

Šis šokoladas yra laisvas nuo dirbtinių spalvų, skonių ir konservantų, todėl jis yra švarus ir saugus skanėstas.

icon_helthierchouce

Etinė Prekyba

Ekologiškas šokoladas dažnai remia sąžiningos prekybos principus, užtikrinant, kad kakavos augintojai gauna tinkamą užmokestį už savo darbą.

icon_environmental

Aplinkosaugos atsakomybė

Pasirinkdami ekologišką šokoladą, vartotojai remia ekologišką ir tvarų kakavos auginimą, mažinant žalą aplinkai.

Šokolado Kokybė, Gaminamo ES:

Šokoladas, gaminamas Europos Sąjungoje, yra gaminamas remiantis griežtais kokybės standartais. „ES ekologiškas“ ženklas nurodo, kad produktas atitinka šiuos aukštus standartus. Ekologiškas šokoladas, gaminamas ES, yra nuolat kontroliuojamas griežtomis kokybės kontrolės priemonėmis, kiekviename gamybos etape: nuo kakavos pupelių pasirinkimo iki galutinio produkto. Vartotojai gali pasitikėti, kad gauna aukštos kokybės produktą, atitinkantį aukščiausius ekologiškus ir saugumo standartus.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos mokslinių tyrimų vykdomosios įstaigos (REA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.
Subalansuotos, sveikos mitybos gairių ieškokite Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijoje

qrcode-lt