You are currently viewing Tiksliniai renginiai profesionalams

Tiksliniai renginiai profesionalams

Gegužės 30 d. Kaune, unikalumu išsiskiriančioje „Gastro studijoje“, įvyko pirmasis ir ilgai lauktas renginys profesionalams. Esame labai dėkingi visiems susirinkusiems Lietuvos distribucijos prekybos atstovams, kurie atvyko į renginį „Rinkis EU #augalinįmaistą #tvarumą“. Jo metu svečiai ne tik galėjo pasisemti naujų idėjų ar išgirsti apie augalinės mitybos naudą, bet ir padegustuoti profesionalaus šefo paruoštų, išskirtinių arbatos tyrių kokteilių bei desertų.

Džiaugiamės, kad pirmasis mūsų renginys sulaukė daug dėmesio bei gerų atsiliepimų, todėl tęsėme šį profesionalams skirtą ciklą su tema „Geriausias LAIKAS yra DABAR! #RinkisES #ekologiškąmaistą #tvarumą“. Mūsų svečiai – distribucijos įmonių ir prekybos tinklų darbuotojai. Renginyje pristatėme Europos Sąjungos maisto gamybos kokybės reikalavimus, supažindinome su augalinės mitybos bei ekologijos tendencijomis. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ekologijai ir ekologiškiems maisto produktams. Sulaukėme daugiau nei 100 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių bei Panevėžio regionų prekybos sektoriaus atstovų.
Vilnius: birželio 15 d.
Kaunas: birželio 28 d.
Klaipėda: birželio 29 d.
Šiauliai / Panevėžys: liepos 20 d.

Spalio 30 d., artėjant šventiniam Kalėdų periodui, startavo naujas renginių ciklas orientuotas į „Horecos“ sektoriaus atstovus. Jo metu pristatėme augalinės kilmės produktus Lietuvos ir Latvijos virtuvės meistrams ir skatinome plėsti augalinės kilmės patiekalų pasiūlą savo klientams. O viso
vakaro metu profesionalūs šefai svečius stebino neatsivalgomais patiekalais bei nepakartojamais gėrimais.
Kaunas: spalio 23 d.
Vilnius: spalio 30 d.
Ryga: spalio 13 d.
Ryga: lapkričio 10 d.